Turi klausimų ? Mes turime atsakymų!

2
Kokios gali būti pasekmes per daug laiko praleidžiant prie kompiuterio ?

atviras 6 Atsakymai 275 Peržiūros Grožis, sveikata, sportas ir žmogus

6 Atsakymai į šį klausimą:

3
Vienas vyras mėnesį prabuvo prie kompiuterio, išėjo į lauką ir nukankino du pirmuosius sutiktus žmones. Kompiuteris labiausia veikia ne kūną (kaip mano dauguma žmonių), o psichiką. Apskritai, visa technika kenkia tek kūnui, tiek psichikai. panašių eksidentų buvo ne tik su kompiuteriu ar televizoriu, bet ir su videkais. Kad tokių nesamonių neįvyktų, mokslininkai vartoja specialius vaistus.
Atsakė Kovo 26, 2011 autorius anonimas
1
Tapti priklausomas, aklu gal netapsi, bet akinių stiprių reiks.
Atsakė Kovo 12, 2011 autorius eZkimo
1Komentarai
Komentuotas Gegužės 31, 2011 autorius Izy
Tai pagal tave, as akis turejau keisti kokius 3 kartus :D(joke) , nes prie kompo praleidizu tikrai ilgai (3-15 valandu per diena(15 valandu retai) ir nemanau, kad man labai pakenke psichikai ,nes su draugais sutariu gerai, siandien dar kartu buvau su jais prie ezero ir esame tikrai geri draugai :) no offense.
1
Manau, vėliau gan sunku bus su žmonėmis realybėje bendrauti, vis dėl to, yra skirtumas, tarp realybės ir kokio skype pokalbio (:
Atsakė Kovo 27, 2011 autorius anonimas
1
Dėl akinių tai klysti. Turėk gerą monitorių, daryk kas 20min pertraukas nuo PC ir akims nieko neatsitiks. Daugiausiai kenkia tai stuburui... O jei dar nolifini žaisdamas kokius žaidimus tai gali ir psichiką paveikti. + Neskiri dėmesio šeimai/draugams/mylimam žmogui ,tai irgi atsiliepia.
Atsakė Kovo 29, 2011 autorius Shmikis
0
Priklausomybe. O isprotet nuo visko galima ( ta prasme beleka darant 30 dienu be pertraukos).
Atsakė Gegužės 30, 2011 autorius kKut
0
akis skaudėtų ir jos ašarotų
Atsakė Birželio 24, 2011 autorius perlytė
...