Turi klausimų ? Mes turime atsakymų!

1
Kaip man išmokti anglų kalbos?

Kur mokytis? Kaip mokytis? Ką mokytis? Ką skaityti? Ką rašyti? Į ką atkreipti dėmesį?

10 Atsakymai į šį klausimą:

1

Mano patarimas butu - naudok anglų kalbą savo užsiemimuose ir hobiuose, skaityk įvarius straipsnius anglu kalba, kompiuteryje naudok tik anglų kalbą t.y. naršyklę, facebook ir pan, bendrauk įvariuose angl. forumuose su bendraminčiais.

Atėjus į kokį mc doanld'ą, restoraną maistą užsisakinėti anglų kalba, nes darbuotojai paprastai turi žinoti angl. kalbą cool

Atsakė Lapkričio 16, 2010 autorius Vardas Pavardeilga
1

Pradžiai išmok paprastas frazes kaip "Mano vardas.. " "Man patinka .. " dažnai vartojamus daiktavardžius, veiksmažodžius.

http://www.rupert.id.au/resources/1000-words.php

Čia yra dažniausiai vartojami žodžiai. Nors 1000 ir daug, bet pradžiai manau ir 100 užteks perprasti.

Su praktika žinoma viską atliktum greičiau ir kokybiškiau, susirask bendraminčių, kurie irgi norėtų mokytis anglų kalba ir bendraukite, mokykitės vienas iš kito. 

 

Sėkmės

Atsakė Lapkričio 21, 2010 autorius shookees
1

as asmeniskai naudoju va sita dalyka  http://www.rosettastone.co.uk/learn-english-american

Atsakė Sausio 22, 2011 autorius iksas
1
dar labai ok - kasdien ismokt po 5 naujus zodzius  - uzsirasai ir pries miega paskaitai, ir ryte atsikeles - uzsifiksuoja gerai. nes jei zodziu pakankamai zinai, tai su gramatika gali susitvarkyt veliau.
Atsakė Sausio 30, 2011 autorius anonimas
1
Nežinau,man kadangi pakankamai sunku sistemingai mokytis, aš niekaip neprisiruošiu ir pamirštu, tai man tikrai netiktų žodžius mokytis rytą vakarą... Siūlau tik vieną - žiūrėk visus filmus ir serialus angliškai.  Greit pagausi ir lengvai išmoksi. Taip tobulinsi ne tik savo anglų kalbą,bet ir kalbėjimą angliškai. O jeigu tau jau reikia gramatikos, tai belieka tik mokytis, kitaip tariant 'kalti'. Linkiu sėkmės :)
Atsakė Vasario 1, 2011 autorius anonimas
0
Benrdauk ivairuose anglų portaluose jei ko nesupranti ar nežinai kaip angliškai taresi išsivers su google vertėju http://translate.google.lt/?hl=lt&tab=wT#en|lt|
Atsakė Lapkričio 17, 2010 autorius Gintulis
0
as anglu ismokau is su keistu hobiu :D net pralenkiau pirmakalbius... nes mano pirma uzsienio kalba buvo vokieciu visa laika.. :D

As skaiciau mangas(comiksus) anglu kalba ir ziurejau anime anglu kalba kai raso apacioje...

jei tiek padejo kad as studijuodama gavau is egzo 9 :D sedejau su pirmakalbiais... nemokedama net anglu taisykliu.. :D bet as nuo 12 metu tai domejaus... todel kai perskaitau sakini pvz girdziu klaida istaisau bet nezinau kodel (na taisykles nzn) bet istaisau gerai :D
Atsakė Sausio 29, 2011 autorius anonimas
-1
Man tas irgi visai aktualu butu, pagrindus mazdaug zinau :) Gal zinote kas kokiu tinklapiu su pamokomis, uzduotimis ir pns skirtu anglu kalbai pramokti ir tobulinti savo zinias?
Atsakė Gruodžio 15, 2010 autorius Konstantinas Arefjevas
-2
Lygiai taip pat kaip išmokti bet ko kito - skaityti
Atsakė Vasario 2, 2011 autorius anonimas
-4
tu ka mokykloje anglų nesimokinai? melagis melagis
Atsakė Gegužės 31, 2011 autorius perlytė
...