Turi klausimų ? Mes turime atsakymų!

0
Ka sakyti zmogui, kuris kalba apie savizudybe?

atviras 3 Atsakymai 135 Peržiūros Visa kita
Mano artima drauge pastaruoju metu daznai eme kalbeti apie savizudybe. Ji pastoviai tai skelbia per savo Facebook'o puslapi, kad nekencia, jog kvepuoja ir, kad nenusizudo tik todel, kad bijo. Kiek maciau, zmones, kurie i tai neatkreipdavo demesio taip ir netekdavo to artimo zmogaus, o as noriu kazka padaryti. Deja nei su manim nei su kuo kitu, ji apie tai kalbeti ir issikalbeti nenorejo. Bandziau daug kartu, bet neisejo. Ka siulot man daryti? Tai manau tikrai rimta ir noriu i tai atkreipti demesi. Ja taip pat slegia patycios klaseje, tik nezinau tiksliai kas ten vyksta, nes mes kartu einam tik i dailes bureli (mes is skirtingu mokyklu siaip). Tikrai nebezinau ko griebtis. Padekit prasau kol nevelu!

3 Atsakymai į šį klausimą:

1
Manau, kad svarbiausia reikia pakalbėti su tuo žmogumi, gal net gi tapti draugais, pabendrauti, suprasti jį.  Gali pasiūluti, kad jis pasikalbėtų su kitais žmonėmis. Kaip minėjai, neišeina išsikalbėti jam. Gal tada tegul parašo laiške? Tai yra lengviau nei pasakyti žodžiu.

Sėkmės jam :)
Atsakė Balandžio 12, 2011 autorius anonimas
0
Togul palaukia nes gyvenimo eigoje viskas dar gali labai stipriai keistis tiek į gerą pusę, tiek į blogą.
Atsakė Balandžio 13, 2012 autorius Klaustukas
0
Badyk pasakoti apie save, apie savo nesekmes, ji pamatys kad tu ja pasitiki, tad ji ims pasitiketi tavimi, uzmegsk pokalbi, pasakok tol apie save, kol ji pati panores apie save papasakot. Tada pagal situacija jai padesi.
Atsakė Balandžio 13, 2012 autorius litanas
...