Turi klausimų ? Mes turime atsakymų!

2
Ar kasnors esate mate tikrą vaiduoklį/NSO ?

atviras 11 Atsakymai 403 Peržiūros Visa kita
Ar kasnors esate mate ar girdėję tikrą vaiduoklį ar neatpažintą skraidantį ojiektą ?

Be bairių prašom !

11 Atsakymai į šį klausimą:

8

Nori pamtyti? tada teks paragauti tokiu skanestu wink

Atsakė Sausio 10, 2011 autorius anonimas
4
As niekada gyvenime nesu mates tokiu dalykiu :)
Atsakė Sausio 2, 2011 autorius anonimas
4
Sapnuose esu, ir šiaip tik esu mates tokių keistų dalykų, bet kad grinai kažka tai ne :)
Atsakė Sausio 3, 2011 autorius Gintulis
4
esu macius vaiduokli bet senai.. zonau kad kazka maciau ir kazkas buvo.. bet zinau kad nuo to vietos atsiduriau toli ir soke... asaros redejo upeliais... plius esu du kartus meciusi keistas sviesas namuose... ir jos tiesiog lakste kambari tamsoje...

:) yra daug ko gyvenime bet dauk kas neatkreipia demesio

 

v.j,
Atsakė Vasario 20, 2011 autorius anonimas
4
Taip esu maciusi.kaime is kurio esu kilusi yra toks griovys i kuri per kara buvo sumesta labai daug nuzudytu zydu,kariu ir net motynu su vaikais.Pati tuo netikejau kad vaidenasi.Bet karta teko nakti pro ta griovi grysti,kai priartejau prie to griovio eme verkti vaikas.Ziaurei issigandome.Kai pasvietem i ta griovi prozektorium verksmai liovesi.Pradejom tada bekti verksmas ir vel pasikartojo.Papasakojau apie tai mamai tai ji pasakojo kad ne vienas zmogus girdejo ta verksma.Nuo tada vengdavau to griovio. Tai pat yra vieta kur zuuvo jauna mergina.Tiesiog vaziavo su draugu ir padare avarija.Ji zuvo o tas draugas liko gyvas.Nuo jos zuties kai vaziuodavai nakti pro ta vieta miske kur ivyko avarija,matydavavosi  mergina vaiksciojanti po kelia. Toje vietoje ivyko labai daug avariju.Poto kunygas ta vieta pasventino ir viskas liovesi.

Galeciau daug tokiu istoriju pripasakoti.
Atsakė Kovo 19, 2011 autorius Puziumka
2
Esu matęs kažką panašaus į NSO, bet labai greit dingo, nespėjau geriau pažiūrėt.
Atsakė Vasario 19, 2011 autorius NoNy
2
Ne, nesu, ir net netikiu tokiom nesąmonėm. Galbūt kur nors kosmose yra kitų gyvybės formų, tačiau manau mes jų dar ilgai nepamatysim.

Vaiduokliai? Juokaujat, gal vėjelis vasarą paputė ar prisižiūrėjot siaubo filmų? :)

Čia tik mano nuomonė.
Atsakė Vasario 22, 2011 autorius eZkimo
2
NSO dažniausiai reiškia "neatpažintas skraidantis objektas", bet šį kart  tai perskaitysiu kaip "nežemiškas skraidantis objektas."
Ir ne. Nesu mačiusi, nei vaiduoklio nei NSO.
Atsakė Kovo 6, 2011 autorius Foppotee
1
Aš taip pat esu kažką matęs danguje bet nežinau kas ten buvo.
Atsakė Vasario 20, 2011 autorius Mr. X
1
Na kaip sakoma, netikėsi ir nematysi.
Atsakė Kovo 20, 2011 autorius NoNy
0
labas,tai buvo nelabai seniai gal pries 3 menesius as su savo drauge vardu neviesinsiu esame mate vaiduokli.Einant is mokykolos ejome pasivaikscioti ir sugalvojoe nueiti i apleista nama,susitareme kada susitinkame ir nuejome namo eidamos namo isgirdome kad kazkas atbega atsisukau galvojau kad drauge bet nieko ten nebuvo.Kai susitikome as jei papasakojau kad girdejau jog kazkas bego link manes bet nieko ten nebuvo ji irgi asake kad jai buvo taspats priejome prie to namo ir kazkaip kazkoks apeme keistas jausmas.Na stovejome ten netrumpai kol pasirozeme eiti.As ejau pirma o mano drauge is paskos kai tik priejome prie namo ji pradejo rekt ir bego as kartu su ja begau.paskui ji man pasake kad ja lyg kazkas pastume.tada nusprendeme eiti paskui bet pasakiau kad reikia nufotkinti ta nama.na ir mano drauge pasiime telefona ir fotkinoo as tuo metu ziurejau isai kitur.ji vel pradejo rekt ir begt as taip pat begau su ja.kai nubegome toliau nuo namo paklausiau kas jai pasidare ji man atsake kad kai ji fotkino kad i nama skrido vaiduoklis mano drauge buvo visa isbalus,as ja nepatikejau ir pradejau juoktis is jos.bet paskui ji man rode foto ji buvo susiliejusi bet matesi vaiduoklis.tada man ten reikejo butinai nueiti nes norejau ir as ji pamatyti. nuejome ir as ji pamaciau jis stovejo prielango ir as pradejau bekti ir rekti.tada kai as ji pamaciau norejau vis labiau ten nueiti nair ejome ten daug kartu kol pamaciau jo veida jis buvo slykstus jis sukiojosi i viena puse i kita bet mane vistiek trauke prie to namo kazkas ..... dar as turiu ta foto telefone, paprasiau kad man ja atsiustu mano drauge jau istrynus savo ft ir nezinau kodel....
Atsakė Birželio 26, 2014 autorius erikuteaz
1Komentarai
Komentuotas Rugpjūčio 20, 2014 autorius vilnietis
taip maciau
...