Turi klausimų ? Mes turime atsakymų!

2
Kaip priversti sūnų kuris mokosi 5 klasėje -netingėti mokytis matematikos?

Taigi,turiu sūnų kuris mokosi 5 klasėje, turi vaikis galvą ant pečių,matematika moka,bet ją tingi mokytis,kaip vaiką motivuoti mokytis?

5 Atsakymai į šį klausimą:

1
Prižadėti kąnors :D
Atsakė Vasario 5, 2011 autorius anonimas
1Komentarai
Komentuotas Balandžio 19, 2013 autorius anonimas
Sveiki,pirmiausia nieko nereikia zadeti,antra sakyti,kad mokaisi sau,duoti pvz,kas nesimoke ir kas jam nutiko.Pazadai gali nuvesti prie to,kad budamas vyresnis reikalaus vis daugiau,pradzioj uzteks sokoladuko,veliau teks pirkti lektuva.Vaikui reikia duot darbo,kad suprastu,kas ir is kur gaunasi ,nes uzaugs egoistas.
1
Lengviausia sistema priversti mokytis, tai duoti tai ko jis nori, bet tik su sąlyga gerai mokytis. Pvz.:

Jei matematiką gerai išmoksta, tai reiškia gerai turi parašyti ir kontrolinius, taigi, nusistatai ribą (šiame pavyzdyje imsiu pinigus), kad jei iš kontrolinio gau nemažiau 7 gauna 5LT, kuo aukštesnis įvertinimas tuo daugiau duodi: 7 - 5 LT; 8 - 6LT; 9 - 7LT; 10 - 10LT (Kad pamatytų jog yra dėl ko labiau pasistengti), tačiau jei gauna mažiau už 7, tarkim 6 tai tu atemi 5LT, jei 5, tai atemi 6LT, jei 4, tai atemi 7LT, jei 3;2, tai atemi 8LT. Taip bus nauda mokyti taupyti, ar pasilikti pinigus „juodai dienai" :)
Atsakė Vasario 16, 2011 autorius eZkimo
0
Reik Padet jam ir pasakyt jei nesimokysi busi bomzas ir tau niekas nepades ir busi Durnelis . Tai jei mokysies galesi buti kuom noresi
Atsakė Vasario 21, 2012 autorius anonimas
0
1. nemuskit ir nebarkit, net jei ir 2 gaus is matematikos 2. padekit suprast kodel reikia ja mokytis 3. dar pagalvokit gal jam matematika tiesiog ne prie sirdies ir galbut bus kokiu nors dailininku? :) 4. galbut nesimoko nes nesupranta, tai padekit! 5. paklauskit gal nori daryti matematika kartu? 5. papasakokit apie giminaicius kurie gerai mokes matematika 6 uz gerai atliktus namudarbus ar kontrolini padovanokit kazka
Atsakė Kovo 24, 2013 autorius anonimas
-1
Šikynę gerai išperti. Patikėkit, padės.
Atsakė Vasario 5, 2011 autorius anonimas
...