Turi klausimų ? Mes turime atsakymų!

0
kaip suzinoti tiesa ar zmona tau neistikima?

atviras 3 Atsakymai 172 Peržiūros Visa kita
su zmona priemem mano drauga pagyventi kartu zodziu uzleidom jam laisva kambari po kiek laiko man pasidare neramu ir galiausiai viena diena perejas is darbo randu juos uzsirakinusius namuose seip diena duru nerakindavom ar tureciau galvoti kad zmona buvo neistikima?

3 Atsakymai į šį klausimą:

0
Nebutinai neištikima, nors aišku tikriausiai kiekvienam normaliam vyrui kiltu ivairiausiu minčiu \"kad kažkas negerai ir pan.\" tačiau iškarto užsipulti kaltinimais irgi būtų neprotinga, o visgi jei ten nieko nebuvo ir nieko nevyksta tarp draugo ir žmonos, gali būti daug niuansu kodėl tos durys buvo užrakintos (jei kalbėtume butent apie šį atvejį) Galima būtų pabandyti keleta variantu kad viska išsiaiškinti, vienas iš jų būtų atvirai pakalbėti su žmona, tačiau dažniausiai tas variantas atmetamas (nes pritruksta drąsos ar nesitikima kad žmogus kalbės nuoširdžiai) galima ir pašniukštinėti savais budais, buti labiau pastabesniam, gryžti namo nenumatytu laiku ir pan. Kaip šiuolaikiniu technologiju pasaulyje sekti žmogu yra labai lengva, papraščiausia skype kamera galima pasidaryti taip kad filmuotu kambarį kai kažkas jame vyksta ir visa medžiaga siustu į ftp saugykla ar saugotu kompiuteryje, jei žmona turi išmanuji telefona irgi labai lengva sekti kur ji yra tuo metu, papildomai instaliavus kelias programėles galima gauti visus sms, pokalbius ir t.t. Kaip sakant būdų yra daug, telieka išsirinkti tau tinkama. Aišku nepamirštant kad galbūt nieko nėvyksta, nes paranoja irgi nėra sveika.
Atsakė Kovo 26, 2012 autorius maugllis
1Komentarai
Klausė Kovo 26, 2012 temoje Visa kita autorius evil83 neistikimybe
0
taip \\:) bent jau itart pradet tikrai gali :) tas duru uzsirakinimas tai saugumo jausmui sustiprinti, kad necycia grizes neuztiktum, kai ko darant :D
Atsakė Kovo 27, 2012 autorius anonimas
0
Paklausti
Atsakė Kovo 28, 2012 autorius gabaris
...